Language
/ Kontakt /

Igor Mazurenko prosto z M. Świata! >>>

Igor Mazurenko prosto z M. Świata! # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Mamy 14 października 2018, w Turcji właśnie zaczną się Mistrzostwa Świata w Armwrestlingu 2018. Oglądajcie ARMBETS TV! Nasza drużyna już na miejscu, przylecieli bez opóźnienia. Na miejscu jest oczywiście Igor Mazurenko i on właśnie relacjonuje nam najważniejsze postanowienia podjęte na Kongresie Europejskiej Federacji Armwrestlingu. ()

Nasza drużyna już na miejscu, przylecieli bez opóźnienia.

Pierwsze to wybór miejsca na kolejne Mistrzostwa Europy. Kongres zdecydował, że tym miejscem będzie… Grecja. Igor Mazurenko i przedstawiciel greckiej Federacji mówią o szczegółach. Kolejno – decyzja co do miejsca przeprowadzenia Mistrzostw Europy w 2021 roku. Wybrano… niewielką miejscowość na Litwie, 100 kilometrów od Wilna.

Igor Mazurenko rozmawia też z trenerem zawodnika szykującego się na Vendetta All Stars #50.

To Vazgen Soghoyan, który pracuje ze Scotem Mendelsonem przed walką z Alexem Kurdechą. Vazgen krótko o przygotowaniach Scota i jego reakcji na wyniki Alexa.

No i dochodzimy do kwestii dopingu. Kongres EAF przegłosował, że w przyszłym roku będzie przeprowadzonych pięćdziesiąt testów antydopingowych. Część testów będzie przeznaczona dla sprawdzenia zawodników PRZED Mistrzostwami i – UWAGA! - nie wiadomo – kogo i nie wiadomo – kiedy.

Oglądajcie ARMBETS TV – zapraszamy jutro!

archiwum >>>

Language