Language
/ Kontakt /

Drugi dzień Mistrzostw >>>

Drugi dzień Mistrzostw # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Zaczynamy finały juniorów... Jak na razie czyli do zakończenia finałów juniorskich na tytuł „walki wieczoru” zasługuje walka Kacpra Sinicy z Szwedem za zimny spokój i opanowanie naszego zawodnika. Miło było patrzeć. Jest dopiero 12:00 więc czeka nas jeszcze wiele pięknych pojedynków. ()

Poniżej pisana na żywo relacja, więc coś mogłem pominąć, jak zwykle wyniki wieczorem pełne.

Dominik Sobos Patryk Smutek finał junior U-15. 60 kg Dominik złoto! Patryk srebro!

Michał Kubacka vs zawodnik z Ukrainy Dmytro Bordun junior U-15 65 kg. Finał – faul łokcia dla Dmytro, wznowienie – faul łokcia dla Polaka – będzie trudno. Podchodzą jeszcze raz, robiąc groźne miny. Czekamy... szkoda, niestety ale po krótkiej walce wygrał zawodnik z Ukrainy, na trzecim Franciszek Michalski.

Kolejny polski finał Szymon Bugajski vs Stanisław Goszkiewicz – wygrywa Bugajski.

Kacper Teterycz Polska vs Oscar Cronblas Szwecja, Kacper przegrywa.

Weronika Soja vs Natalia Spytkowska – polski finał znów i... najpierw rozerwanie... wznowienie w paskach, walka o pozycję, trwa to 60 sekund, mamy sędziowskie ustawienie – atakuje Natalia i wygrywa, na trzecim miejscu Klaudia Smolińska.

Patrycja Broca vs Emilia Filińska juniorki U-18 60 kg polski finał – wygrywa Emilia ale to nie koniec, bo potrzebny jest drugi finał. Panie wracają do stołu i – wygrywa Emilia. Trzecia jest Oliwia Cherniejewska.

Łukasz Kopyść vs Adam Johansson Szwecja U-18 70 kg, Najpierw rozerwanie... walka w paskach i... Polak nieco spóźnił start, walka w centrum i nasz zawodnik ma faul łokcia, wznowienie - - niestety drugi faul łokcia? Jednak nie! Po sprawdzeniu walka w pasach wznowiona i niestety nasz zawodnik przegrywa. Przed nami jeszcze re-mecz. Zaczynamy drugi finał. Rozerwanie i czeka nas walka w pasach. Polak zalicza faul łokcia. Pierwszy Szwed i na trzecim Damian Korgol.

U-18 65 kg Wiktoria Słomka vs Szwedka – niestety Wiktoria przegrywa i ma srebro.

Marcel Witkowski zdobywa brązowy medal w 75 kg U18. Na pierwszym miejscu Japończyk, na drugim Duńczyk.

Paweł Budych vs Vladyslav Sobol kat +80 kg, U-18 – od razu się rozerwali – po pięknej walce w pasach złoto zdobywa Paweł Budych! To jak na razie jest moim zdaniem „walka wieczoru” chodź na zegarze dopiero 11:20

Natalia Morawska na trzecim miejscu w 65 kg junior U-21, na pierwszymUkrainka, na drugim Szwecja.

70 kg U21 polskie podium i w kolejności - Patryk Bilański, Mateusz Dudek, Michał Barski.

Artur Krupa vs Christan wygrywa ze Szwedem a ba trzecim Gustaw Guściora

80 kg - U-21

Dawid Płaksa vs Adrian Biega – wygrywa Płaksa, drugi Adrian, trzeci Jacek Stecyk

Ryszard Dziubek vs Tomasz Sobczyński w 80 kg, U-21 – wygrywa Sobczyński a trzeci jest Paweł Szarlej.

90 kg U-21 Kacper Sinica vs Andreas Amren Szwecja – piękna bardzo pewna siebie walka Kacpra i on zdobywa złoto. Piękna walka, jak on na zimno przetrzymał Szweda – brawo!

Szymon Wrzaskowski ma brąz.

archiwum >>>

Language