Language
/ Kontakt /

M. Świata drugi dzień... >>>

M. Świata drugi dzień... # Siłowanie na ręce # Armwrestling # Armpower.net

Masters, finały prawej, występy Polaków, na bieżąco. Jest 16:00 zawodnicy masters, grand i senior grand zakończyli już finały. Relacja na bieżąco, a wyniki dokładne wszystkich kategorii wieczorem. Teraz czekamy na start kategorii niepełnosprawnych. ()

Finały z udziałem naszych zawodników...

Masters 60 kg - Monika Świrska wygrywa z Katarzyną Zaniewską

Master 70 kg - na trzecim Mirosław Satława

Master 70 kg - Marlena Wawrzyniak bez problemu wygrywa ze Szwedką.

Master 80 kg - Mariusz Chodyna z zawodnikiem z Finlandii. Rozerwanie i faul łokcia wznowienie i walka w centrum, ale niestety dwa faule dla naszego – medal srebrny.

Master 90 kg – Jerzy Kwiatkowski vs zawodnik z Azerbejdżanu. Zaczynają od niemożności ustawienia i uchwyt sędziowski. Jeszcze raz rozerwanie i faul dla naszego zawodnika. Wznowienie w paskach. Drugi faul na naszego zawodnika za falstart w ustawieniu i niestety „tylko” srebro. W tej kategorii Pani Maria Juroszek jest na czwartym miejscu.

Master 100 kg – Mariusz Wrąbel vs zawodnik z Rosji – uchwyt sędziowski i ostrzeżenie wcześniej dla naszego zawodnika.

Zaczęli i widać było przewagę Polaka, faul łokcia dla Rosjanina; kolejno rozerwanie „przez palce” i wznowienie; zdecydowana wygrana Mariusza, choć zawodnik rosyjski ma pretensje, może być protest? Jednak nie! Złoto dla naszego zawodnika!

Master plus 100 kg – Sławek Głowacki vs zawodnik z Azerbejdżanu – rozerwanie i faul dla Sławka i dla niego srebro a Grzegorz Gorczyński medal brązowy.

Grand master 75 kg

Wiesław Podgórski vs Gary Macdonald Kanada – Wiesiek bez porażki, najpierw faul łokcia Kanadyjczyka i widać przewagę Wieśka; po wznowieniu drugi faul i złoto dla Podgórskiego Seniora.

Senior Grand Master 90 kg

Paweł Lasota vs zawodnik ze Szwecji Jonny Johnson – faul dla naszego. długie ustawianie i w końcu uchwyt sędziowski; rozerwanie jakby „przez palce” i czas na paski. Ja nie wiem, jak się dopatrzyli drugie faulu ale może się nie znam – Paweł ma srebrny medal.

Senior grand master 100 kg polski finał – Jan Bętkowski vs Andrzej Hymer. Rozerwanie i walka w paskach. Faul dla Jana i wznowienie; drugi faul i wygrywa Andrzej Hymer.

Senior grand master + 100 kg

Wiesław Jabłoński vs zawodnik Szwecji – ruszyli ale natychmiast rozerwanie. Ech nie będę komentował, ważne że Jan wygrał na dwa faule a na trzecim miejscu jest Stasiek Gralak.

To tyle na razie z drugiego dnia, przed nami kategorie niepełnosprawnych a potem seniorzy.

archiwum >>>

Language